Su Arıtma Cihazları


Su arıtma nedir?

Sudaki istenmeyen maddelerin, fiziksel, kimyasal ve biyolojik arıtma sistemlerinden geçirilerek, amacına uygun olarak işlenmesine arıtma denilmektedir.

Şu anki mevcut arıtma teknolojileri, içerisinde su molekülü bulunan tüm sıvıları arıtarak, içme ve kullanım suyuna dönüştürülebilmektedir.

Bunlara, deniz, kuyu ve atık sular da dâhildir.

Gelinen noktada, içme suyu üretimi için kullanılan en başarılı arıtma yöntemi Ters Ozmoz membran filtrasyon sistemi olarak görülmektedir.

Bu teknoloji, birçok alanda başarı ile kullanıldıktan sonra, arıtma cihazlarında da tasarlanmaya başlamıştır.

Bu amaçla, istenilen miktarda ve kalitede su üretimi sağlanmaktadır.

Şu an ülkemizde yerli ve ithal olmak üzere, çeşitli modellerde ve filtrasyon sistemlerine sahip cihazlar üretilmektedir.

Örneğin: Açık kasa, kapalı kasa, pompalı, pompasız, tezgah altı, tezgah üstü, depolu veya deposuz tasarımların yanı sıra, 5 aşamalı filtre sisteminden 9 aşamalı filtre sistemine kadar ürünler piyasada satılmaktadır.

Bizim kanaatimiz, almak istediğiniz cihazın tasarımı ve filtre sisteminden ziyade, ürün tedarikçi firmanın güvenilirliği ve gerekli kalite belgelerini sunabilmesidir.

Firmamız, istenilen kapasitede ve özellikte arıtılmış su üretimi yapabilen, evlerde ve işyerlerinde kullanıma uygun çok çeşitli ürün gamına sahiptir. 

Çözüm önerilerimiz ve amacına uygun sistemler için firmamızdan teklif isteyebilir,

Su arıtma cihazı modellerimiz için ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

X